Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

В И Х СЕКЮРИТИ ЕООД
ЕИК
200857689
Предоставяне на консултантски и помощни услуги по обособени позиции - Консултации по доказване на безопасността на продукта – автоматична хранилка за домашни любимци с онлайн управление - и хармонизация с регламентите на ЕС, изпълнение на необходимите дейности за поставяне на СЕ маркировка.
Услуга
ПМС
Избор с публична покана
0.00
01.06.2018
08.06.2018
Консултации по доказване на безопасността на продукта – автоматична хранилка за домашни любимци с онлайн управление - и хармонизация с регламентите на ЕС, изпълнение на необходимите дейности за поставяне на СЕ маркировка
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
документация

trajna dokumentacia CE mark.zip

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Консултации по доказване на безопасността на продукта – автоматична хранилка за домашни любимци с онлайн управление - и хармонизация с регламентите на ЕС, изпълнение на необходимите дейности за поставяне на СЕ маркировка 1
Проектът се финансира от програма „Техническа помощ” 2021-2027, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие, в изпълнение на проект BG16RFTA001-1.003-0001 „Дигитална трансформация при управлението на средствата от ЕС и от Националния план за възстановяване и устойчивост, в изпълнение на Инвестиция C10.I11 „Осигуряване на адекватна информационна и административна среда за изпълнение на Плана за възстановяване и устойчивост.