Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

БУЛСПЕД СЪРВИСИС ООД
ЕИК
202894597
Закупуване на ДНА свързано със създаването на нови работни места по проект BG05M9OP001-1.003-2736 "Нови работни места в Булспед сървисис ООД"
Услуга
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
4 601.63
07.06.2017
08.06.2017
Избраният изпълнител ще извърши доставка на ДНА свързан със създаването на нови работни места  по проект BG05M9OP001-1.003-2736 "Нови работни места в Булспед сървисис ООД"

При избора на изпълнител ще бъдат прилагани разпоредбите на Глава четвърта от ЗУСЕСИФ за условията и реда за определяне на изпълнител от страна на бенефициенти на безвъзмездна финансова помощ от Европейския фонд за регионално развитие, Европейския социален фонд, Кохезионния фонд, Европейския фонд за морско дело и рибарство, Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство и Норвежкия финансов механизъм, както и указанията, заложени в Ръководството за изпълнение на договори за безвъзмездна финансова помощ по ОПИК 2014-2020. 

Изборът на изпълнител ще се извърши съгласно чл.2, ал.7 от Постановление № 160/01.07.2016 г. и съгласно Ръководството за изпълнение на договори с бенефициенти по ОПРЧР.

Ще бъде доставено следното софтуерно оборудване:
1. Програмен продукт за обработка на информацията свързана с адресите на клиентите - 1 брой
Изработката на продукта включва: изработка на уеб сайт с индивидуален дизайн, мобилна версия, seo оптимизация, потребителски панел, административен панел, модул за връзка с различни интернационални куриерски фирми ( по допълнително представен опис), модул за осчетоводяване и тарифиране, модул за връзка с платформи за продажба ( по допълнително представен опис)

Прогнозна стойност на доставката - 9 000 лв без ДДС
НАЧИН НА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Кандидатите за изпълнение на услугата трябва да представят ценово предложение.
Офертите се подават в Информационната система за управление и наблюдение на средствата от ЕС в България – ИСУН 2020 или на имейл: bulspedservices@gmail.com. Всеки кандидат има право да представи само една оферта. Ценовите предложения се изготвят на български език и в български лева.
СРОК ЗА ПОДАВАНЕ НА ЦЕНОВИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ: до 08.06.2017 г.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО) чрез публикуване на съобщение за набиране на ценови предложения, съгласно чл. 2, ал. 7 от ПМС № 160 от 01.07.2016 г. за определяне правилата за разглеждане и оценяване на оферти и сключването на договорите в процедурата за избор с публична покана от бенефициенти за безвъзмездна финансова помощ от Европейските структурни и инвестиционни фондове. Извършване на доставка на ДНА свързано със създаването на нови работни места по проект по проекта.

ДНА.docx

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Избраният изпълнител ще извърши доставка на ДНА свързан със създаването на нови работни места по проект BG05M9OP001-1.003-2736 "Нови работни места в Булспед сървисис ООД" 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.