БИ ЕС ЕЙЧ ООД
ЕИК
130356416
Избор на изпълнител за „Публичност и визуализация“ на проект № BG16RFOP002-2.002-0043-C01;
Услуга
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
511.29
19.04.2017
21.04.2017
Предвидено е мерките за визуализация в рамките на проекта, да бъдат реализирани с помощта на външен изпълнител избран, съгласно условията и реда на ЗУСЕСИФ, ПМС № 160/ 01.07.2016 г., актуалната нормативна уредба и Ръководството за изпълнение на договори за безвъзмездна финансова помощ по ОП „Иновации и конкурентоспособност“.
БИ ЕС ЕЙЧ ООД ще публикува съобщение за набиране на ценови предложения в Информационната система за управление и наблюдение на средствата от ЕС в България 2020, като едновременно с това се извършва и служебна публикация на Единния информационен портал.
Целта е осигуряване на ефективност, ефикасност и икономичност при разходването на средствата по договори за безвъзмездна финансова помощ, изпълнявани с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност” 2014 - 2020, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие.
С избрания изпълнител ще бъде сключен договор за изпълнение.
При изпълнението на дейността и целия проект БИ ЕС ЕЙЧ ООД ще извърши задължителните мерки за публичност и информираност, съгласно правилата на Приложение XII на Регламент (ЕС) № 1303/2013 и описаните изисквания в Ръководството за изпълнение на договори за безвъзмездна финансова помощ.
В случай на последвали изменения на приложимата нормативна уредба БИ ЕС ЕЙЧ ООД ще се съобрази с извършените промени.
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Публично съобщение за ценови предложения за изготвяне на визуализация на проект BG16RFOP002-2.002-0043-C01 |
Prilojenie 3.1_Publichno_suobstenie_za cenovi predlojenia_PMS 160_BSH.PDF Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| Визуализация на проекта | 7 |
