ДЖЕВНЕР-НЕРМИН СЕЛИМ ЕТ
ЕИК
117025190
Публикуване на прессъобщения в изпълнение на дейност “Информиране и публичност
Услуга
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
61.36
27.09.2016
29.09.2016
Публикуване на две прессъобщения в печатни информационни издания. Текстовото съдържание на прессъобщенията ще бъде изготвено от бенефициента като освен основния текст трябва да бъдат включени:
- Емблемата на ЕС;
- Изписването на фразата „Европейски съюз“;
- Наименованието на съфинансиращия фонд (Европейски социален фонд);
- Общото лого за програмен период 2014-2020 г., със съответното наименование на финансиращата програма (Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“);
- Наименованието на бенефициента;
Изпълнителят трябва да представи прессъобщенията за одобрение от бенефициента преди да бъдат публикувани.
Пресъобщенията следва да отговарят на изискванията на „Единен наръчник на бенефициента за прилагане на правилата за информация и комуникация 2014-2020“.
Ценовите предложения се изготвят на български език и в български лева.
Срок за изпълнение: всяка от публикациите следва да се извърши до 10 дни, считано от датата на получаване на текста на прессъобщението от страна на бенефициента. Предвидено е публикуването на едно прессъобщение в началото на проекта и едно в края.
Начин на плащане: след изпълнение на услугата, подписване на приемно-предавателен протокол и издаване на оригинална фактура.
Изисквания към офертите:
При изготвяне на офертата всеки кандидат трябва да се придържа точно към обявените от бенефициента условия. Всеки кандидат има право да представи само една оферта.
Офертите се подават в Информационната система за управление и наблюдение на средствата на ЕС в България 2020 (ИСУН 2020) и следва задължително да включват:
1. Данни за кандидата;
2. Техническо предложение в съответствие с изискванията на Бенефициента.
3. Ценово предложение с единична и обща стойност със и без ДДС.
4. Срок на валидност на офертата.
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Изисквания |
Прессъобщения.pdf Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| Публикуване на прессъобщения в изпълнение на дейност “Информиране и публичност | 2 |
