Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

КРАМАС ООД
ЕИК
107596212
Доставка и монтаж на предвидените по проекта активи
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
80 415.99
29.04.2020
08.05.2020
Предметът на настоящата процедура включва доставката на 7 броя дълготрайни материални активи (ДМА) в рамките на проекта. В рамките на процедурата ще се избере изпълнител за доставка на описаното в проекта оборудване. Процедурата ще се проведе при обявяване на обособени позиции, за да се предостави възможност за участие на по-голям брой кандидати. След провеждането на процедурата документацията от избора ще бъде предоставена на управляващия орган за съгласуване. В случай на констатирани нередности ще се предприемат незабавни мерки за отстраняването им, а при невъзможност процедурата ще се проведе наново при спазване на указанията на управляващия орган. Процедурата предвижда закупуването и доставката на планираното за придобиване в рамките на проекта оборудване с индикативни стойности:
1.сушилна камера - 1 брой 28 890 лв без ДДС
2.термо трансферен принтер - 2 броя 20 030 лв без ДДС
3.инсталация за дозиране и пакетиране на юфка и макарони  - 1 брой  51 900 лв без ДДС
4. автоматизирана пакетираща линия с обемен дозатор - 1 брой 46 060 лв без ДДС
5. ръчноводим електрически високоповдигач - 2 броя 10 400 лв без ДДС

Обща стойност на инвестицията 157 280 лв без ДДС
Да
Да

Прикачени документи

Описание Файл
тръжна документация - Крамас ООД

финална тръжна процедура.rar

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
ОП 1 Доставка и монтаж на сушилна камера 1 брой 1
ОП 2 оставка и монтаж на термо трансферен принтер - 2 броя 1
ОП 3 Доставка и монтаж на инсталация за дозиране и пакетиране на юфка и макарони - 1 брой 1
ОП 4 Доставка и монтаж на автоматизирана пакетираща линия с обемен дозатор - 1 брой 1
ОП 5 Доставка и мнтаж на ръчноводим електрически високоповдигач - 2 броя 2
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.