Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

АРХ ЕМ СТУДИО ЕООД
ЕИК
205356671
Закупуване на ДМА, необходими за реализация на предприемаческата идея
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
14 740.28
17.12.2019
27.12.2019
Закупуване на оборудване, представляващо дълготраен актив, необходимо за реализирането на предприемаческата идея, а именно:
Преносим компютър - 3 броя;
Настолен компютър - 1 брой;
Монитор- 1 брой;
Широкоформатен принтер  - 1 бр.
Предвиденото за закупуване оборудване е на обща стойност 28 829,49 лева с ДДС.
 
Да
Да

Прикачени документи

Описание Файл
Публично прикачени документи за Публична покана по позиция 1- Закупуване на ДМА, необходими за реализация на предприемаческата идея.

Документи.rar

Свали

Разяснения

Описание Дата на публикуване Файл
Решение за прекратяване на процедурата за избор на изпълнител 23.12.2019

РЕШЕНИЕ ЗА ПРЕКРАТЯВАНЕ.pdf

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Закупуване на ДМА, необходими за реализация на предприемаческата идея 4
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.