Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

ДИКМОНТ ООД
ЕИК
111046498
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на машини и оборудване за повишаване на енергийната ефективност в "Дикмонт" ООД" по обособени позиции
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
131 447.79
12.10.2018
22.10.2018
Предмет на процедурата е доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на машини и оборудване за повишаване на енергийната ефективност в "Дикмонт" ООД" по следните обособени позиции:
Обособена позиция № 1: Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Електрическа подова пещ - 1 бр. - прогнозна стойност 148 500,00 лева без ДДС
Обособена позиция № 2: Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Подова пещ - 1бр. - прогнозна стойност 91 143,73 лева без ДДС
Обособена позиция № 3: Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Вентилираща пещ - 1бр. - прогнозна стойност 17 445,81 лева без ДДС.
Процедурата ще бъде проведена на основание чл.50, ал. 1 от ЗУСЕСИФ и ПМС 160/01.07.2016 г. 
Дейностите по доставка на машини и оборудване за повишаване на енергийната ефективност в "Дикмонт" ООД са предвидени да бъдат осъществени в рамките на една процедура „Избор с публична покана“ с три обособени позиции, с оглед на обстоятелството, че всяка една от планираните доставки представлява  такава част от обекта на процедурата, която въпреки че може да бъде самостоятелен обект на процедура, е систематично свързана с другите позиции от обекта на процедурата. Доставките на машини и оборудване за повишаване на енергийната ефективност в в "Дикмонт" ООД определяме като систематично свързани, с оглед на факта, че всички планирани доставки са мерки, произтичащи от проведения енергиен одит и в този смисъл представляват дейности, които водят до сходни резултати, а именно повишаване на енергийната ефективност в в "Дикмонт" ООД.
Процедурата ще бъде проведена в съотвествие с изискванията на ЗУСЕСИФ и ПМС 160/01.07.2016 г., като ще включва следните стъпки:
- Изготвяне на документация за участие в процедурата, като се използват съответните образци на документи, добавени като приложения към Ръководството за изпълнение на проекти по ОПИК.
- Подготовка на проект на заповед/решение за назначаване на оценители и резервни оценители за разглеждане, оценка и класиране на оферти за провеждането на процедурата
- Отваряне на офертите.
- Изготвяне и подписване на протокол от дейността на комисията, съдържащ и класиране на кандидатите, и предаване на Ръководителя на бенефициента за утвърждаване.
- Уведомяване на всички кандидати в 3-дневен срок от утвърждаването на протокола, като на първия класиран кандидат едновременно ще се изпрати и покана за сключване на договор, като следва да се изискат документите за липса на обстоятелствата по чл.12, ал.1, т.2 от ПМС 160/01.07.2016 г. във връзка с чл. 53, ал.2 от ЗУСЕСИФ
- След осъществяване на проверка за липса на обстоятелства по чл.12, ал.1, т.2 от ПМС 160/01.07.2016 г. във връзка с чл. 53, ал.2 от ЗУСЕСИФ, подписване на договори с избраните изпълнители по съответните обособени позиции.
В срок от 5 работни дни след сключването на договор с изпълнител по всяка от обособените позиции, подписаните договори ще бъдат въведени в системата ИСУН 2020, чрез раздели „Физически/юридически лица“ и „Договори с изпълнители“, както УО ще бъде уведомен за извършените промени, чрез раздел „Кореспонденция“.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Публична покана - формат PDF

Publichna pokana.pdf

Свали
Публична покана - електронно подписана

Publichna pokana_signed.pdf.p7m

Свали
Изисквания към офертите

2 Prilojenie 3.3_Iziskvania_oferti_PMS 160.doc

Свали
Декларация по чл. 12, ал.1, т.1 от ПМС 160/01.07.2016 г.

3 Prilojenie 3.7_Declaracia_ZUSESIF_PMS 160.doc

Свали
Техническа спецификация

4 Tehnicheska specifikazia all.doc

Свали
Образец на оферта по Обособена позиция № 1

5.1 Prilojenie 3.4_Oferta_PMS 160_OP1.doc

Свали
Методика за оценка по Обособена позиция № 1

5.2 Prilojenie 3.6_Metodika_za_ocenka_PMS 160_OP1.docx

Свали
Проект на договор по Обособена позиция № 1

5.3 Proekt_dogovor_OP1.docx

Свали
Приложение към Проект на договор по Обособена позиция № 1 - Общи условия

5.4 Prilojenie_kum dogovor_OP1_Obshti uslovia.doc

Свали
Образец на оферта по Обособена позиция № 2

5.1 Prilojenie 3.4_Oferta_PMS 160_OP2.doc

Свали
Методика за оценка по Обособена позиция № 2

5.2 Prilojenie 3.6_Metodika_za_ocenka_PMS 160_OP2.docx

Свали
Проект на договор по Обособена позиция № 2

5.3 Proekt_dogovor_OP2.docx

Свали
Приложение към Проект на договор по Обособена позиция № 2 - Общи условия

5.4 Prilojenie_kum dogovor_OP2_Obshti uslovia.doc

Свали
Образец на оферта по Обособена позиция № 3

5.1 Prilojenie 3.4_Oferta_PMS 160_OP3.doc

Свали
Методика за оценка по Обособена позиция № 3

5.2 Prilojenie 3.6_Metodika_za_ocenka_PMS 160_OP3.docx

Свали
Проект на договор по Обособена позиция № 3

5.3 Proekt_dogovor_OP3.docx

Свали
Приложение към Проект на договор по Обособена позиция № 3 - Общи условия

5.4 Prilojenie_kum dogovor_OP3_Obshti uslovia.doc

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Електрическа подова пещ - 1 бр. 1
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Подова пещ - 1бр. 1
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Вентилираща пещ - 1бр. 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.