Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

ОГРА ЕООД
ЕИК
201108237
ИЗВЪРШВАНЕ НА ЕКСПЕРТИЗИ, НАБЛЮДЕНИЯ, ПРОУЧВАНИЯ, АНАЛИЗИ И ИЗСЛЕДВАНИЯ И И ДР. ПРЯКО СВЪРЗАНИ И НЕОБХОДИМИ ЗА ПОДГОТОВКАТА НА ДЕЙНОСТИТЕ ПО ПРОЕКТА
Услуга
ПМС
Избор с публична покана
24 593.14
14.12.2017
21.12.2017
“Извършване на експертизи, наблюдения, проучвания, анализи и изследвания и др. пряко свързани и необходими за подготовката на дейностите по проекта“ по проект „SuccessBOX“, изпълняван от „ОГРА” ЕООД по Договор BG05M9OP001-4.001-0096-C01/12.06.2017 г., процедура BG05M9OP001-4.001 „Транснационални и дунавски партньорства за заетост и растеж”, в рамките на Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд и националния бюджет на Република България. 
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Публична покана Номер 02 / дата 14.12.2017 г.; - Образец на оферта; - Изисквания към офертите; - Декларация на кандидата по чл. 12, ал.1, т.1 от ПМС 160/01.07.2016 г.; - Образец на Договори за услуга.

TP-01_ALL_publichna pokana_OGRA-2.pdf

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Обособена позиция 1 „Изготвяне на сравнителен анализ и изследване за опита в ЕС“ 1
Обособена позиция 2 „Създаване на регистър с потенциални ползватели на валидираната методика в България“ 1
Обособена позиция 3 „Изготвяне на Доклад с оценка на постигнатите резултати“ 1
Обособена позиция 4 „Провеждане на анкетни проучвания“ 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.