Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

ПЛАМ ИНЖЕНЕРИНГ ООД
ЕИК
103972069
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на оборудване по Обособени позиции:
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 1 - АВТОМАТИЧНА ЛАЗЕРНА ПОРТАЛНА МАШИНА ЗА РАЗКРОЯВАНЕ НА МЕТАЛНИ ЛИСТА - 1 брой
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 2 - ХИДРАВЛИЧНА ГИЛОТИНА - 1 брой
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 3 - CNC ХИДРАВЛИЧНА АБКАНТПРЕСА - 1 брой
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 4 - CNC СТРУГ С НАКЛОНЕНИ НАПРАВЛЯВАЩИ - 1 брой
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
400 001.53
13.03.2020
20.03.2020
При извършването на всички дейности стриктно ще спазваме разпоредбите на ПМС № 160/2016г., Ръководството за управление и всички останали приложими нормативни документи.

Провеждане на процедура за избор на изпълнител с предмет „Доставка на производствено оборудване“.
При избор на изпълнител/и ще бъдат приложени разпоредбите на националното законодателство за условията и реда за определяне на изпълнител от страна на бенефициенти на договорена безвъзмездна финансова помощ от Структурните фондове на Европейския съюз. При провеждане на процедурата за избор на изпълнител/и, ще бъде спазен принципът на свободна и лоялна конкуренция и ще бъдат приложени подходящи мерки за избягване предотвратяването, ограничаването или нарушаването на конкуренцията.
Ще бъде проведена процедура „Избор с публична покана“ в съответствие с изискванията на ПМС 160/2016г.
Отговорен за провеждане на процедурата ще бъде ръководителят на проекта, като ще се премине през следните етапи:
1. Определяне на Оценители
2. Разработване на Покана
3. Предоставяне на поканата за публикуване
4. Приемане на оферти
5. Провеждане на сесия по оценка на постъпилите оферти, изготвяне на протокол за работата на Оценителите
6. Оповестяване на резултатите от проведената оценка, чрез информиране на всички оференти и сключване на договор с класирания на първо място кандидат
7. Доставка на активите по проекта и подписване на приемо-предавателен протокол
8. Монтаж и пускане в експлоатация на доставените активи.
9. Подписване на приемо-предавателен протокол.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Публична покана

Prilojenie 3.2_Publichna_pokana_PMS 160 PLAM.docx

Свали
Изисквания оферти

Prilojenie 3.3_Iziskvania_oferti_PMS 160 PLAM.doc

Свали
Образец на Оферта

Prilojenie 3.4_Oferta_PMS 160 PLAM.doc

Свали
Методика за оценка

Prilojenie 3.6_Primerna_metodika_za_ocenka_PMS 160 PLAM.doc

Свали
Техническа спецификация

Техническа спецификация PLAM.docx

Свали
Договор с изпълнител

Проектодоговор PLAM.docx

Свали
Общи условия ДБФП

Общи условия ДБФП - ПЛАМ.docx

Свали
Банкова гаранция - образец

Банкова гаранция-образец-PLAM.docx

Свали
Декларация ЗУСЕСИФ

Prilojenie 3.7_Declaracia_ZUSESIF_PMS 160_2019 PLAM.doc

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 1 - АВТОМАТИЧНА ЛАЗЕРНА ПОРТАЛНА МАШИНА ЗА РАЗКРОЯВАНЕ НА МЕТАЛНИ ЛИСТА - 1 брой 1
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 2 - ХИДРАВЛИЧНА ГИЛОТИНА - 1 брой 1
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 3 - CNC ХИДРАВЛИЧНА АБКАНТПРЕСА - 1 брой 1
ОБОСОБЕНА ПОЗИЦИЯ 4 - CNC СТРУГ С НАКЛОНЕНИ НАПРАВЛЯВАЩИ - 1 брой 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.