БФ СТУДИО ООД
ЕИК
201363323
Извършване на ИКТ услуги по следните обособени позиции:
ОП1: Въвеждане на Система за управление на взаимоотношенията с клиенти (CRM система) – 1 бр.;
ОП2: Въвеждане на модул/система за управление на производството – 1 бр.
Услуга
ПМС
Избор с публична покана
18 886.61
19.08.2026
26.08.2026
За изпълнението на дейността ще бъдат спазвани разпоредбите на Закона за управление на средствата от Европейските фондове при споделено управление (ЗУСЕФСУ), Постановление № 4 от 11.01.2024 г., Насоките за кандидатстване, Условията за изпълнение по процедура BG16RFPR001-1.012, Оперативното ръководство, бюджетът на проекта и Административният договор за безвъзмездна финансова помощ.
С оглед прогнозната стойност на процедурата изборът на изпълнител ще бъде извършен чрез публична покана, публикувана в ИСУН 2020, при спазване на принципите на прозрачност, публичност, равнопоставеност, свободна и лоялна конкуренция и недопускане на дискриминация.
Предвид прилагането на опростен вариант на разходите (ОВР) и фиксирания характер на стойностите за допустимите ИКТ услуги/решения по процедурата, оценката на офертите ще се основава изцяло на показатели, свързани с качеството, съгласно чл. 3, ал. 8 от ПМС № 4/2024.
След публикуване на публичната покана в ИСУН 2020 и изтичане на определения срок постъпилите оферти ще бъдат разгледани и оценени съгласно предварително утвърдена методика за оценка. Резултатите от разглеждането, оценката и класирането на офертите ще бъдат отразени в съответния протокол.
Всички участници ще бъдат уведомени за резултатите от проведената процедура, а с класирания на първо място кандидат ще бъде сключен договор след представяне на изискуемите документи, удостоверяващи липсата на основания за отстраняване.
В хода на изпълнението на проекта ще бъдат извършвани дейности по регулярно отчитане пред Управляващия орган, включително изготвяне и подаване на технически и финансови отчети съгласно изискванията и условията на договора за безвъзмездна финансова помощ.
Ще бъдат изпълнявани и приложимите изисквания за информация, комуникация и публичност, като през целия процес на избор на изпълнител и изпълнение на проекта ще се гарантира спазването на принципите на прозрачност, публичност, равнопоставеност и недопускане на дискриминация..
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Публична покана |
ПП_19.08.2026.rar Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| ОП1: Въвеждане на Система за управление на взаимоотношенията с клиенти (CRM система) - 1 бр. | 2 |
| ОП2: Въвеждане на модул/система за управление на производството - 1 бр. | 2 |
