Archive of advertisements for collecting offers

On this page you can see the tender, the deadline and all the documents required for submission. If you have not accessed the system through a profile, the functionality for creating a new offer is not available. In order to create and submit an offer, you need to be logged in or to create a profile from the "Login" menu

МАРТЕН ПРОДЖЕКТ КЪМПАНИ-МРС
Булстат
175368540
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на: 
Обособена позиция № 1 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Графична работна станция комплект с 2 броя монитори – 7 броя; Графична работна станция комплект с 1 брой монитор – 1 брой и Сървър – 1 брой
Обособена позиция № 2 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Преносим компютър – 2 броя и Графичен таблет с дисплей – 1 брой
Обособена позиция № 3 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Интерактивен дисплей – вид 1 – 1 брой; Интерактивен дисплей – вид 2 – 1 брой и Комплект за виртуална реалност – 1 брой
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
54 292.00
21.07.2025
28.07.2025
За провеждане на процедурата ще бъде подготвена тръжна документация /публична покана, технически спецификации/техническо задание, изисквания към офертите, критерий за оценка, образец на оферта, проект на договор/ съгласно изискванията на действащия нормативен документ- ЗУСЕФСУ и изискванията на Ръководството за изпълнение на договори за безвъзмездна помощ за провеждане на процедура "Избор с публична покана". 
Провеждането на процедурата включва следните стъпки:
­Изготвяне на документация за участие в процедурата, съгласно съответните образци на документи в Ръководството за изпълнение.
­Изготвяне на проектна заповед/решение за назначаване на оценители и резервни оценители за разглеждане, оценка и класиране на оферти за провеждането на съответната процедура за определяне на изпълнител.
-Публикуване на Публичната покана в информационната система ИСУН 2020
­Отваряне и оценка на офертите.
­Изготвяне и подписване на протокол от дейността на оценителите, съдържащ класиране на кандидатите и утвърден от Бенефициента.
­Писмено уведомяване на всички кандидати след утвърждаването на протокола, като на първия класиран кандидат едновременно се изпраща и покана за сключване на договор, с изискване на документите за липса на обстоятелствата по чл.53, ал.2 от ЗУСЕФСУ
­Извършване на проверка за липса на обстоятелства по чл.53,ал.2 от ЗУСЕФСУ
­Подписване на договор с избрания изпълнител.
­Изпращане до УО на копие на сключения договор, приложенията към него, както и цялата документация по проведения избор на изпълнител.
­Започване на изпълнение на договора с избрания изпълнител.
Изборът на изпълнител ще се осъществява при спазването на следните принципи: публичност и прозрачност, свобода и лоялна конкуренция, равнопоставеност и недопускане на дискриминация. Доставката на оборудването ще бъде извършена в договорения срок, като при получаването му ще бъде подписан приемо-предавателен протокол.
Процедурата предвижда обособени позиции, тъй като:
За Обособена позиция № 1 
•	Включените продукти представляват основна изчислителна инфраструктура за архитектурната, проектантската и визуализационната дейност на дружеството.
•	Сървърът и работните станции са технологично взаимосвързани – изискват съвместимост на мрежово, хардуерно и системно ниво (локален обмен на данни, проекти, рендеринг, управление на файлове).
•	Доставчикът следва да гарантира съвместимост между сървъра и графичните станции, както и да осигури обща конфигурация и монтаж.
•	Групирането на тези елементи в една позиция цели оптимизация на инсталацията, сигурност в съвместимостта и отговорно гаранционно обслужване от един изпълнител.
За Обособена позиция № 2 :
•	Това оборудване е предназначено за мобилна проектантска и клиентска работа – извън офиса, при посещения на място или на терен.
•	Включените продукти са различни от основната стационарна инфраструктура и не изискват технологична свързаност със сървъра или графичните станции.
•	Преносимите компютри и графичният таблет работят като автономни устройства, ориентирани към презентации, скици, бързи корекции и клиентска комуникация.
•	Те са специализиран мобилен комплект, който логично формира отделна група по предназначение и потребление.
За Обособена позиция № 3:
•	Позицията обхваща презентационно оборудване, предназначено за визуализация на проектите пред клиенти – както в офис среда, така и в интерактивни демонстрации.
•	Дисплеите и VR комплектът работят в комбинация за интерактивно представяне на архитектурни проекти в 3D среда, включително чрез виртуални обиколки.
•	Това оборудване има специфични технически изисквания за визуална резолюция, рефреш рейт, съвместимост с VR съдържание, и поради това следва да се възложи на доставчик с опит в AV (audiovisual) системи.
•	Групирането осигурява възможност за интегрирано инсталиране и тестване, както и единна гаранционна поддръжка.
Yes
No

Attached documents

Description File
Тръжна процедура

Тръжна процедура.zip

Download

Differentiated positions

Lot Submitted offers count
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на: Обособена позиция № 1 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Графична работна станция комплект с 2 броя монитори – 7 броя; Графична работна станция комплект с 1 брой монитор – 1 брой и Сървър – 1 брой 3
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на: Обособена позиция № 2 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Преносим компютър – 2 броя и Графичен таблет с дисплей – 1 брой 2
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на: Обособена позиция № 3 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Интерактивен дисплей – вид 1 – 1 брой; Интерактивен дисплей – вид 2 – 1 брой и Комплект за виртуална реалност – 1 брой 1
The project is funded by The technical assistance fund, financed by the financial mechanism of the EEA and the Norwegian financial mechanism 2014-2021