Archive of advertisements for collecting offers

On this page you can see the tender, the deadline and all the documents required for submission. If you have not accessed the system through a profile, the functionality for creating a new offer is not available. In order to create and submit an offer, you need to be logged in or to create a profile from the "Login" menu

КАНГОС - 2001 ООД
ЕИК
103508138
Закупуване и доставка на машини 
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
196 990.00
25.11.2025
02.12.2025
Провеждането на процедурата за избор на изпълнител/и ще се осъществи в съответствие с изискванията на Глава четвърта от ЗУСЕФСУ и приложимата подзаконова нормативна уредба и ПМС № 4 от 11.01.2024 г. за процедура избор с публична покана.   
За избор на изпълнител/и във връзка със закупуването и доставката на предвидените по проекта машини ще бъде проведена процедура за избор на изпълнител "Избор с публична покана", в съответствие с нормативната уредба и при спазване изисквания на Управляващия орган (Ръководство за изпълнение на административни договори/ заповеди за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по програма „Конкурентоспособност и иновации в предприятията“ 2021-2027 г.) 
С провеждането на процедурата за определяне на изпълнител се цели осигуряване на ефективност, ефикасност и икономичност при разходването на средствата по договора за безвъзмездна финансова помощ.
Определянето на изпълнител по реда на ЗУСЕФСУ и ПМС № 4 от 11.01.2024 г. ще се осъществява при спазването на следните принципи: публичност и прозрачност; свободна и лоялна конкуренция; равнопоставеност и недопускане на дискриминация.
В процеса на подготовката и провеждане на процедурата ще се съобразим с осъществявания от Управляващият орган предварителен, текущ и задължително последващ контрол по отношение на провежданите от страна на бенефициентите процедури за определяне на изпълнители.
В рамките на настоящата процедура ще бъде избран изпълнител/и във връзка със закупуване и доставката на следните машини:
Обособена позиция 1: Полуавтоматични машини за навиване на калерки - 2 броя;
Обособена позиция 2:
1.Машини за производство на въжета – 8 нишкова оплетка - 4 броя;
2.Машини за производство на въжета – 12 нишкова оплетка - 4 броя;
3. Машини за производство на въжета – 16 нишкова оплетка - 5 броя;
Обособена позиция 3: Машина за пресукване на нишки - 1 брой.
На обща стойност  196 990.00 лв.
Yes
No

Attached documents

Description File
ПУБЛИКУВАНА ПП_КАНГОС 2001

ПУБЛИКУВАНА ПП_КАНГОС 2001.rar

Download

Differentiated positions

Lot Submitted offers count
Обособена позиция 1: Полувтоматични машини за навиване на калерки 1
Обособена позиция 2: Машини за производство на въжета 1
Обосебена позиция 3: Машина за пресукване на нишки 1
The project is funded by The technical assistance fund, financed by the financial mechanism of the EEA and the Norwegian financial mechanism 2014-2021