Archive of advertisements for collecting offers

On this page you can see the tender, the deadline and all the documents required for submission. If you have not accessed the system through a profile, the functionality for creating a new offer is not available. In order to create and submit an offer, you need to be logged in or to create a profile from the "Login" menu

ЕНЕВ ООД
ЕИК
127064882
Доставка и въвеждане в експлоатация на ДМА: 
Обособена позиция 1: Маса за рязане на ламинирано и флоат стъкло - 1бр.
Обособена позиция 2: Праволинейна кантираща машина - 1бр.
Обособена позиция 3: Камион с кран - 1бр.
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
200 000.00
29.05.2018
06.06.2018

    Провеждане на процедура чрез външно възлагане с предмет:
Доставка и въвеждане в експлоатация на ДМА: 
Обособена позиция 1: Маса за рязане на ламинирано и флоат стъкло - 1бр.
Обособена позиция 2: Праволинейна кантираща машина - 1бр.
Обособена позиция 3: Камион с кран - 1бр.
С обща стойност за всички обособени позиции - 391 166.00 лева. 
Като за:
Обособена позиция 1: Маса за рязане на ламинирано и флоат стъкло - 1бр. - 168 201.38лв.
Обособена позиция 2: Праволинейна кантираща машина - 1бр. - 39 116.60 лв.
Обособена позиция 3: Камион с кран - 1бр. - 183 848.02 лв.

Доставката ще се реализира чрез Външно възлагане. Избора на изпълнител ще се осъществи посредством провеждане на процедурата - „Избор с публична покана“, посочена в чл. 50 от ЗУСЕСИФ и ПМС 160/01.07.2016 г. по следния начин:
1.Подготвяне и изготвяне на заповед/решение за назначаване на оценители и резервни оценители за разглеждане, оценка и класиране на оферти за провеждането на съответнатa  процедура за определяне на изпълнител;
2. Изготвяне документация за участие в процедурата, като се използват съответните образци на документи, добавени като приложения към Ръководството. Бенефициентa не може да включва в документацията информация, насочваща към конкретен модел, източник, процес, търговска марка, патент или друго подобно, което би довело до облагодетелстването или елиминирането на определени лица или продукти. 
При провеждането на процедурите за избор на изпълнител  задължително се публикува публичната покана (целият пакет изготвени документи) в ИСУН 2020, за целите на което следва да използват изрично публикувана инструкция на Управляващия орган относно стъпките и действията за въвеждане. Едновременно с това се извършва и служебна публикация на Единния информационен портал
3: Информиране с писмо съответния представител на РС, за датата на сесията за отваряне на офертите в срок не по-късно от 3 дни преди предвидената дата.
4: Отваряне на офертите.
5: Оценителите изготвят и подписват протокол от дейността си, съдържащ класиране на кандидатите, и го предават на бенефициента за утвърждаване.
6: Бенефициентът писмено уведомява всички кандидати в 3-дневен срок от утвърждаването на протокола, като на първия класиран кандидат едновременно се изпраща и покана за сключване на договор, като следва да се изискат документите за липса на обстоятелствата по чл.12, ал.1, т.2 от ПМС 160/01.07.2016 г. във връзка с чл. 53, ал.2 от ЗУСЕСИФ .
7: След като се осъществи проверка за липса на обстоятелствата се подписва договор с избрания изпълнител.
8: Изпращане копие на сключения договор, приложенията към него, както и цялата документация по проведения избор на изпълнител.

   Следва изпълнение на договора: доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала, приемане и подписване на приемно предавателни протоколи.
Yes
No

Attached documents

Description File
Публична покана

1 Publichna_pokana_PMS 160.pdf

Download
Изисквания към оферти

2 Iziskvania_oferti_PMS 160.pdf

Download
Договор за Обособена 3

3 PROEKT NA DOGOVOR ZA OB 3.pdf

Download
Договор за Обособена 1 и Обособена 2

3 PROEKT NA DOGOVOR ZA OB1_OB2.pdf

Download
Техническа спецификация

4 Tehnicheska specifikacia.pdf

Download
Методика за оценка за Обособена 1

5 Metodika za ocenka за ОБ1.pdf

Download
Методика за оценка за Обособена 2

5 Metodika za ocenka за ОБ2.pdf

Download
Методика за оценка за Обособена 3

5 Metodika za ocenka за ОБ3.pdf

Download
Оферта

6 Oferta_PMS 160.doc

Download
Декларация по чл.12 от ПМС 160

7 Declaracia_ZUSESIF_PMS 160.doc

Download
Общи условия към договор

8 Приложение 2 - Общи условия.pdf

Download
Декларация с посочване на ЕИК

9 dec_EIK.docx

Download

Differentiated positions

Lot Submitted offers count
Маса за рязане на ламинирано и флоат стъкло - 1бр. 1
Праволинейна кантираща машина - 1бр. 1
Камион с кран - 1бр. 2
The project is funded by The technical assistance fund, financed by the financial mechanism of the EEA and the Norwegian financial mechanism 2014-2021