Archive of advertisements for collecting offers

On this page you can see the tender, the deadline and all the documents required for submission. If you have not accessed the system through a profile, the functionality for creating a new offer is not available. In order to create and submit an offer, you need to be logged in or to create a profile from the "Login" menu

НОВАНОР ГРУП ООД
ЕИК
203851894
Изработка на визуализационни материали
Услуга
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
128.85
28.06.2017
02.07.2017
За реализацията на дейност 7.2 Визуализация на проекта , съгласно критериите за размер на предоставяната услуга, фирма „Нованор Груп“ ООД ще приложи процедура за  избор на изпълнител „Три предложения“ съгласно условията и реда, предвидени в Закона за управление на средствата от Eвропейските структурни и инвестиционни фондове (ЗУСЕСИФ)/ обн., ДВ, бр. 101 от 22.12.2015 г. Индикативната стойност за изработката на визуализационни материали по настоящия проект е 252 лв. съгласно бюджетни подпера от  14.1. и 14.3 от т. 5 „Бюджет“ на настоящата апликационна форма, както следва:

1.Стикери – 5 броя
2. Информационна табела – 1 брой
3. Информационен плакат А 3 - 1 брой

Въз основа на събраните 3 предложения от потенциални доставчици на печатни услуги, фирма „Нованор Груп“ ООД ще съставят оценителен протокол въз основа, на който ще определят доставчика на услугата по разработване на визуализационните материали предвидени в дейност 7.2 Визуализация на проекта от настоящата апликационна форма.
Отношенията с избрания изпълнител ще бъдат регламентирани в договор, където ще бъдат описани всички права и задължения на страните. 
Следните принципи ще бъдат спазени при определянето на изпълнител:
- публичност и прозрачност;
- свободна и лоялна конкуренция;
- равнопоставеност и недопускане на дискриминация.

Равното третиране на кандидатите ще бъде осигурено чрез определяне в запитването за оферта на ясни условия, даващи възможност на най-широк кръг от кандидати да участват в процедурите за определяне на изпълнител.

За всички доставки и услуги, извършени по договора за безвъзмездна помощ, финансиран от ЕС, във всички обяви, публикации, изработени материали и др., свързани с проекта, фирмата ще прилага съответните мерки за публичност и комуникация като ще оповестява съфинансирането, предоставяно от Европейския съюз по Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност” 2014-2020 (ОПИК) съгласно изискванията на Регламент (ЕС) № 1303/2013 на Европейския парламент и на Съвета.
Yes
No

Attached documents

Description File
Публично съобщение Нованор Груп ООД Визуализация

Публично съобщение Нованор Груп ООД Визуализация.pdf

Download

Differentiated positions

Lot Submitted offers count
Изработка на визуализационни материали 2
The project is funded by The technical assistance fund, financed by the financial mechanism of the EEA and the Norwegian financial mechanism 2014-2021