Чукурови и Ко ООД
ЕИК
203016458
“Избор на изпълнител за доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА: CNC машина за рязане на стъкло - 1 брой"
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
214 640.33
22.07.2024
29.07.2024
Обектът на процедурата е “доставка”.
Предметът на процедурата е: “Избор на изпълнител за доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА: CNC машина за рязане на стъкло - 1 брой"
Крайният получател, с оглед на обстоятелството, че предвидената стойност за доставки, в т.ч. съфинансирането от страна на крайния получател, без ДДС е по-висока от 273 812 лв. без ДДС и с оглед на разпоредбите на ПМС № 80/09.05.2022 г. и указанията на Структурата за наблюдение и докладване, ще приложи реда за провеждане на процедура за избор на изпълнител чрез публична покана по реда на ПМС № 80/09.05.2022 г.
При провеждане на процедурата за избор на изпълнител крайният получател ще се придържа стриктно и към указанията на СНД, изложени в Ръководството за изпълнение на договори за финансиране по Национален план за възстановяване и устойчивост.
Yes
No
Attached documents
| Description | File |
|---|---|
| Публична покана |
PP_Chukurovi_KI.zip Download |
Differentiated positions
| Lot | Submitted offers count |
|---|---|
| “Избор на изпълнител за доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА: CNC машина за рязане на стъкло - 1 брой" | 1 |
