СИМОНАС КАРДС ЕООД
ЕИК
202042854
„Доставката и внедряване на Специализиран софтуер-разпределител, необходим за внедряването на иновативна услуга – дизайн чрез реализация на комбинация от няколко вида персонализация на един и същи продукт -1бр.“
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
310 000.00
29.06.2017
10.07.2017
„Доставка и внедряване на Специализиран софтуер-разпределител, необходим за внедряването на иновативна услуга – дизайн чрез реализация на комбинация от няколко вида персонализация на един и същи продукт -1бр.“
Доставката и внедряването на софтуера ще бъдат възложени на външен изпълнител, съгласно условията и реда на ПМС 160/01.07.2016 г., ЗУСЕСИФ и при съблюдаване на указанията, поместени в Ръководството за изпълнение на договори за безвъзмездна финансова помощ, публикувано на официалната страница на УО. Планът за външно възлагане преминава през следните етапи:
Етап 1: Актуализиране на плана за външно възлагане и съгласуването му с УО през първи месец;
Етап 2: Подготовка за избор на изпълнител – в рамките на този етап ще бъде разработена документация за избор на изпълнители, съгласно изискванията на ПМС 160/01.07.2016 г. чл.1,ал.1, а именно процедура „Избор с публична покана". Очаква се този етап да протече през 6-ти месец от изпълнението на проекта.
Етап 3: Избор на изпълнители – на този етап ще бъде проведена процедура „Избор с публична покана“. Процедурата ще бъде публикувана в ИСУН 2020. След изтичане на срока за събиране на оферти от потенциални кандидати, ще се пристъпи към оценка на постъпилите оферти от оценители, назначени със заповед на управителя на дружеството. Протоколът, изготвен от оценителите, както и всички съпътстващи го документи, ще бъдат подадени за контрол и одобрение към УО. Предвижда се етапът да продължи от 6 до 7 месец от изпълнението на проекта.
Етап 4: Сключване на договор с избрания изпълнител – след получаване на одобрение от УО на проведената процедура за избор на изпълнители чрез публикуване на публична покана по реда на ПМС 160/01.07.2016 г. Кандидатите, които не са класирани на първо място, ще бъдат уведомени, а на класираният на първо място кандидат ще бъде изпратена покана за сключване на договор, в която ще бъдат изброени необходимите за предоставяне документи за сключване на договор, удостоверяващи липсата на обстоятелствата по чл. 53, ал. 2 от ЗУСЕСИФ. Предоставените от кандидата документи, заедно с проект на договора, ще бъдат предоставени на УО за предварителен контрол и одобрение. Договорът за изпълнение с класирания на първо място кандидат ще бъде сключен непосредствено след получаване на одобрение от страна на УО, който ще бъде уведомен за вече сключения договор. Очаква се този етап да протече през 8-ми месец от изпълнението на проекта.
Непосредствено след сключване на договора с избрания изпълнител започва да тече срокът за доставка и внедряване на софтуерта - от 8 до 18 месец.
Yes
No
Attached documents
| Description | File |
|---|---|
| Решение за откриване |
0.Resh_otkrivane.pdf Download |
| Публична покана ПМС 160 |
1_Publichna_pokana_PMS_160_Simona (1).pdf Download |
| Методика за оценка |
2_Metodika_za_ocenka.pdf Download |
| Техническа спецификация |
Technicheska_specifikacia.pdf Download |
| Образец 1 - Справка специфичен оборот от Сходна дейност |
6_Obrazec_1_-_Spravka_specifichen_oborot (1).pdf Download |
| Образец 2 - Списък на изпълнени доставки със сходен предмет |
7_Obrazec_2_-_Spisak_izpulneni_dostavki.pdf Download |
| Образец 3 - Списък на ангажирани с разработването/доставката и внедряването лица |
8_Obrazec_3_-_Spisuk_angazirani.pdf Download |
| Декларация на кандидата ЗУСЕСИФ ПМС 160 |
3_Prilojenie_3_7_Declaracia_ZUSESIF_PMS_160.pdf Download |
| Оферта ПМС 160 |
Prilojenie_3_4_Oferta_PMS_160 (1).pdf Download |
| Проектодоговор |
5_ProektoDogovor_Software.pdf Download |
| Изисквания към офертите |
4_Prilojenie_3_3_Iziskvania_oferti.pdf Download |
Differentiated positions
| Lot | Submitted offers count |
|---|---|
| „Доставката и внедряване на Специализиран софтуер-разпределител, необходим за внедряването на иновативна услуга – дизайн чрез реализация на комбинация от няколко вида персонализация на един и същи продукт -1бр.“ | 1 |
