Archive of advertisements for collecting offers

On this page you can see the tender, the deadline and all the documents required for submission. If you have not accessed the system through a profile, the functionality for creating a new offer is not available. In order to create and submit an offer, you need to be logged in or to create a profile from the "Login" menu

СТОВИ 1 ЕООД
ЕИК
115647133
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на  Инсталация за експонация и проявяване на термални пластини включваща модул за експонация на термални пластини и модул  проявителна  секция, както и обучение на персонала за работа с монтираната инсталация.
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
71 580.86
05.04.2019
12.04.2019
Определянето на изпълнител се извършва  съгласно  ПМС № 160 от 01.07.2016 г.  за определянето на правилата за разглеждане и оценяване на оферти и сключването на договорите в процедура за избор с публична покана от бенефициенти на безвъзмездна финансова помощ от Европейските структурни и инвестиционни фондове.
Определянето на изпълнител се извършва чрез избор с публична покана със следния предмет на процедура: "Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на  Инсталация за експонация и проявяване на термални пластини включваща модул за експонация на термални пластини и модул  проявителна  секция, както и обучение на персонала за работа с монтираната инсталация." 
Избор с публична покана е процедура, при която право да подават оферти имат всички заинтересовани лица. 
Поканата съдържа  следната информация: 
1. данни за бенефициента - наименование, телефон, факс, адрес за кореспонденция и лице за контакт; 
2. обект на процедурата за определяне на изпълнител; 
3. описание на предмета на процедурата, количество или обем; 
4. изискванията за изпълнение на доставката ; 
5. техническите спецификации; 
6. изисквания към кандидатите ; 
7. изискванията към офертите: данни за кандидата; предложение за изпълнение ; ценово предложение за всяка позиция поотделно; срок на валидност; подизпълнителите, които ще участват при изпълнението на поръчката, и дела на тяхното участие, ако кандидатът предвижда подизпълнители; 
8. проект на договор; 
9. критерия за възлагане ; 
10. място, дата и час, до който могат да се подават оферти. 
Получаването, разглеждането и оценката на офертите ще се извършва от трима оценители. Ще се определи и резервен оценител, който да участва в получаването, разглеждането и оценката на офертите, в случай че някой от определените оценители не е в състояние да изпълнява задълженията си.  Оценителите  съставят протокол за резултатите от работата си, който се представя на представляващия СТОВИ 1 ЕООД за утвърждаване. След утвърждаване на протокола писмено се уведомяват всички кандидати и управляващия орган за извършеното класиране. СТОВИ 1 ЕООД сключва писмен договор за изпълнение с определения за изпълнител кандидат, който включва всички предложения от неговата оферта.
Yes
Yes

Attached documents

Description File
Публична покана

Публична-покана.rar

Download

Differentiated positions

Lot Submitted offers count
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Инсталация за експонация и проявяване на термални пластини включваща модул за експонация на термални пластини и модул проявителна секция, както и обучение на персонала за работа с монтираната инсталация. 1
The project is funded by The technical assistance fund, financed by the financial mechanism of the EEA and the Norwegian financial mechanism 2014-2021