САКСО БГ ООД
ЕИК
123689744
„Организиране и провеждане на професионално обучение за придобиване или повишаване на професионалната квалификация на заети лица в „Саксо БГ” ООД ”
Услуга
ПМС
Избор с публична покана
73 626.03
27.07.2018
03.08.2018
Организиране и провеждане на професионално обучение на 120 представители на целевата група с цел придобиване или повишаване на професионалната квалификация за професията „Оператор в дървообработването”, специалност „Производство на мебели“ (код на специалността – 5430201), с втора степен на професионална квалификация.
Yes
No
Attached documents
| Description | File |
|---|---|
| Публична покана 1/27.07.2018г. |
Публична покана 1.rar Download |
Differentiated positions
| Lot | Submitted offers count |
|---|---|
| Организиране и провеждане на професионално обучение на 120 представители на целевата група с цел придобиване или повишаване на професионалната квалификация за професията „Оператор в дървообработването”, специалност „Производство на мебели“ (код на специалността – 5430201), с втора степен на професионална квалификация. | 1 |
