Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

Европак България М АД
ЕИК
208133976
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА по обособени позиции, както следва: 
1. Обособена позиция 1: Програмируема автоматична хидравлична гилотина (1 бр.)
2. Обособена позиция 2: Програмируема универсална машина за пробиване, перфориране и биговане с фрикционно подаване (1 бр.)
3. Обособена позиция 3: Принтер с вакуумна маса и ръчна магнитна подаваща маса (1 бр.)
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
138 560.10
15.04.2025
24.04.2025
При избора на изпълнител(и), Крайният получател ще приложи разпоредбите на Глава четвърта от ЗУСЕФСУ и приложимите подзаконови нормативни актове (вкл. ПМС № 160 от 1 юли 2016 г. за определяне правилата за разглеждане и оценяване на оферти и сключването на договорите в процедурата за избор с публична покана от бенефициенти на безвъзмездна финансова помощ от ЕФСУ), както и указанията, заложени в Ръководството за изпълнение на ДБФП по ПКИП.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Документация

Документация публикувана.pdf

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Програмируема автоматична хидравлична гилотина (1 бр.) 1
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Програмируема универсална машина за пробиване, перфориране и биговане с фрикционно подаване (1 бр.) 1
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на Принтер с вакуумна маса и ръчна магнитна подаваща маса (1 бр.) 1
Проектът се финансира от програма „Техническа помощ” 2021-2027, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие, в изпълнение на проект BG16RFTA001-1.003-0001 „Дигитална трансформация при управлението на средствата от ЕС и от Националния план за възстановяване и устойчивост, в изпълнение на Инвестиция C10.I11 „Осигуряване на адекватна информационна и административна среда за изпълнение на Плана за възстановяване и устойчивост.