Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

АСЕРА ЕООД
ЕИК
202975800
Доставка на материали за информиране и публичност както следва: 1) Информационна табела – 1 бр.;  2)Стикери – 12 бр. 
Доставка
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
286.32
26.10.2016
28.10.2016
Доставка на материали за информиране и публичност както следва: 1) Информационна табела – 1 бр.;  2)Стикери – 12 бр. 

Всички изработени и доставени материали за информиране и публичност трябва да отговарят на изискванията съгласно Единния наръчник на бенефициента за прилагане правилата за информация и комуникация 2014-2020г. и действащото законодателство. 
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Публично съобщение за набиране на ценови предложения

1. Публично съобщение_публичност.pdf

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Доставка на материали за информиране и публичност както следва: 1) Информационна табела – 1 бр.; 2) Стикери – 12 бр. 2
Проектът се финансира от програма „Техническа помощ” 2021-2027, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие, в изпълнение на проект BG16RFTA001-1.003-0001 „Дигитална трансформация при управлението на средствата от ЕС и от Националния план за възстановяване и устойчивост, в изпълнение на Инвестиция C10.I11 „Осигуряване на адекватна информационна и административна среда за изпълнение на Плана за възстановяване и устойчивост.