ФРИБУЛ ООД
ЕИК
103318710
Закупуване и доставка на техника и оборудване за проектантско бюро(Прекратена)
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
45 443.86
27.05.2026
03.06.2026
Дейността ще бъде изпълнена чрез външно възлагане, като при избора на изпълнители ще се прилагат правилата, предвидени в Глава четвърта от ЗУСЕФСУ, приложимата подзаконова нормативна уретба, както и Указанията за изпълнение на договори за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по ПКИП.
Изпълнителите на дейността ще бъдат избрани при спазване на принципите на ефективност, ефикасност и икономичност при разходването на средствата, както и при спазване на принципите за публичност и прозрачност, свободна и лоялна конкуренция и равнопоставеност и недопускане на дискриминация при разходването на средствата.
Дейностите по доставка на активите ще бъдат възложени на външни и несвързани с предприятието организации. Изпълнителите на дейността ще бъдат избрани по правилата, предвидени в Глава четвърта от ЗУСЕФСУ при следване на принципите на ЕС за икономичност, ефективност и ефикасност на разходите.
Изпълнителите ще бъдат определени след провеждане на процедура за избор с публична покана съгласно чл. 50, ал. 1, при спазване на праговете, посочени в чл. 50, ал. 2 от ЗУСЕФСУ.
Доставката на активите по проекта ще се осъществи с избор на изпълнител с публична покана с три обособени позиции:
1. Обособена позиция 1: Доставка на Компютърно оборудване
Доставката по позицията включва следните активи:
- Компютърна конфигурация - 5 бр.
- Монитор - 10 бр.
- Лаптоп - 1 бр
- Файлов сървър - 1 бр.
Обща прогнозна стойност ОП1: 28 721,48 евро без ДДС
2. Обособена позиция 1: Доставка на лаптоп
Прогнозна стойност: 5 485,22 евро без ДДС
3. Обособена позиция 3: Доставка на Многофункционално устройство за цветен печат - 1 бр.
Доставката по позицията включва следните активи:
- Многофункционално устройство за цветен печат - 1 бр.
Обща прогнозна стойност ОП3: Прогнозна стойност: 2 040,28 евро без ДДС
4. Обособена позиция 4: Доставка на специализиран софтуер
Доставката по позицията включва следните активи:
- CAD софтуер (базов) - 5 бр.
- CAD софтуер (професионален) - 1 бр
- CAD софтуер (специализиран) - 1 бр
ПРОГНОЗНА СТОЙНОСТ ОП4: 9 196,88 евро без ДДС
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Публична покана и пакет с документи |
4.ТЪРГ - 2 - НОВО - ИСУН 27.05.rar Свали |
Разяснения
| Описание | Дата на публикуване | Файл |
|---|---|---|
| РАЗЯСНЕНИЕ / УТОЧНЕНИЕ Във връзка с публикуваната процедура с предмет: „Закупуване и доставка на техника и оборудване за проектантско бюро“, Ви уведомяваме, че в заглавието на процедурата е останало отбелязване „Прекратена“, което представлява техническа грешка. Посоченото отбелязване не отразява действителния статус на процедурата. Процедурата е обявена повторно, активна е и е отворена за подаване на оферти от заинтересованите кандидати. Крайният срок за подаване на оферти е 03.06.2026 г., съгласно публикуваната документация. Настоящото уточнение не води до промяна в предмета, условията, изискванията, критериите за оценка или срока за подаване на оферти, а има единствено разяснителен характер с оглед отстраняване на допусната техническа неточност в заглавието. | 28.05.2026 |
разяснение фрибул.docx Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| Обособена позиция 1: Доставка на Компютърно оборудване | 0 |
| Обособена позиция 2: Доставка на лаптоп | 0 |
| Обособена позиция 3: Доставка на Многофункционално устройство за цветен печат - 1 бр. | 0 |
| Обособена позиция 4: Доставка на специализиран софтуер | 1 |
