СИГМАТЕКС-МЦ ЕООД
ЕИК
101619622
Доставка и монтаж на енергийно ефективни изолационни системи в сгради, разделен на следните обособени позиции:
Обособена позиция № 1: Доставка и монтаж на топлоизолационна система с EPS плочи – 630 кв.м
Обособена позиция № 2: Доставка и монтаж на топлоизолационна система от сандвич панели – 195 кв.м
Строителство
ПМС
Избор с публична покана
75 419.97
01.07.2026
07.07.2026
Предметът на процедурата е доставка и монтаж на енергийно ефективни изолационни системи, разделен на две обособени позиции, с цел повишаване на енергийната ефективност на производствената сграда на възложителя.
Обособена позиция № 1
Доставка и монтаж на топлоизолационна система с EPS плочи – 630 кв.м
Предметът на обособената позиция включва доставка на всички необходими материали и изпълнение на строително-монтажни работи за изграждане на външна топлоизолационна система с обща площ 630 кв.м.
Изпълнението следва да бъде извършено в съответствие с действащите нормативни изисквания, техническите спецификации и указанията на производителя на използваната система.
Обособена позиция № 2
Доставка и монтаж на топлоизолационна система от сандвич панели – 195 кв.м
Предметът на обособената позиция включва доставка на необходимите материали и изпълнение на строително-монтажни работи за изграждане на топлоизолационна система от сандвич панели с обща площ 195 кв.м.
Изпълнението следва да бъде извършено съгласно техническите спецификации, приложимите стандарти и инструкциите на производителя, като се гарантира постигането на заложените показатели за енергийна ефективност, механична устойчивост и дълготрайност на конструкцията.
Да
Да
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Документи процедура и за двете обособени позиции |
Сигматек.zip Свали |
Разяснения
| Описание | Дата на публикуване | Файл |
|---|---|---|
| Решение № 1/14.07.2026 г. за прекратяване на процедура за избор на изпълнител | 14.07.2026 |
Решение за прекратяване на процедура_Сигматекс.pdf Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| Доставка и монтаж на енергийно ефективни изолационни системи в сгради, разделен на следните обособени позиции: Обособена позиция № 1: Доставка и монтаж на топлоизолационна система с EPS плочи – 630 кв.м Обособена позиция № 2: Доставка и монтаж на топлоизолационна система от сандвич панели – 195 кв.м (Прекратена) | 2 |
| Доставка и монтаж на енергийно ефективни изолационни системи в сгради, разделен на следните обособени позиции: Обособена позиция № 1: Доставка и монтаж на топлоизолационна система с EPS плочи – 630 кв.м Обособена позиция № 2: Доставка и монтаж на топлоизолационна система от сандвич панели – 195 кв.м (Прекратена) | 3 |
