Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

3М-АВТОСЕРВИЗ ООД
ЕИК
110570672
Доставка и монтаж на Климатична сплит система, вкл.  инверторен климатик за целите на климатизиране на кът за отдих – 1 бр. 
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
110 356.59
18.07.2025
25.07.2025
Целта на дейността е чрез инвестиции в по-добри и безопасни условия на труд, чрез модернизация на съоръжения, да се подобри професионалния и здравния статус на служителите в 3М-АВТОСЕРВИЗ ООД , което да доведе до по-дълъг и качествен живот. С оглед предписание на трудовата медицина след направената оценка на риска. за подобряване нормите според Наредба РД-07-3 (ДВ, бр.63/2014 г.). и защита от неблагоприятен микроклимат по проекта се предвижда закупуване и въвеждането в експлоатация на лиматична сплит система, вкл. инверторен климатик за целите на климатизиране на кът за отдих – 1 бр.. Системата ще е техническо решение, което изолира пространството, в което се проявява опасността от местонахождението на работещите и ще осигури необходимите условия за подобряване микроклимата на работната среда, а именно умерена температура за работа, възможност за охлаждане, добро разпределение на въздушните потоци и движението на въздуха, оптимизация на енергоефективността на работните помещения.
Да
Да

Прикачени документи

Описание Файл
Публична покана по процедура за "Доставка и монтаж на Климатична сплит система, вкл. инверторен климатик за целите на климатизиране на кът за отдих"– 1 бр.

3М Публична покана 2.zip

Свали

Разяснения

Описание Дата на публикуване Файл
Решение за прекратяване 19.07.2025

reshenie.jpg

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Доставка и монтаж на Климатична сплит система, вкл. инверторен климатик за целите на климатизиране на кът за отдих – 1 бр. (Прекратена) 0
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.