АТЛАНТА ЕООД
ЕИК
110502689
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА - Автоматизирана линия за настилане и кроене при производството на тапицирани мебели - 1 брой
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
746 337.58
03.10.2025
10.10.2025
Обектът на процедурата е "доставка", мястото на изпълнение е България, гр. Троян, обл. Ловеч. Предметът на процедурата е избор на изпълнители за: "ДДоставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА - Автоматизирана линия за настилане и кроене при производството на тапицирани мебели - 1 брой"
При избор на изпълнител "АТЛАНТА" ЕООД задължително прилага разпоредбите на Глава четвърта от ЗУСЕФСУ и приложимите подзаконови нормативни актове (вкл. ПМС № 4/11.01.2024 г.), както и указанията, заложени в Ръководство за изпълнение, Ръководство за изпълнение на административни договори, Договор №: BG16RFPR001-1.004-0440-C01, както и всякакви други Инструкции и Указания от Управляващия орган.
Дейността ще бъде изпълнена посредством следните стъпки:
1. Сформиране на екип за изпълнение на инвестиция.
2. Подготовка на документите по процедурата за избор на изпълнител /Изготвена документация за откриване на процедура за избор на изпълнител ще се представи преди нейното обявяване за съгласуване с УО-предварителен контрол от УО/.
3. Провеждането на процедура за избор на изпълнител.
4. Оценителния протокол и документите към него /Изготвения протокол от разглеждане и оценка на офертите с класиране на кандидатите по низходящ ред ще се представи преди утвърждаването му от страна на "АТЛАНТА" ЕООД за съгласуване с УО-предварителен контрол от УО/.
5. Избор на изпълнител /Изготвените проект на договор с избраният изпълнител, заедно с документите по чл.12, ал.1, т.2 от ПМС 4/11.01.2024 г., удостоверяващи липсата на обстоятелствата по чл.53, ал.2 от ЗУСЕФСУ/ ще се представят преди сключването им с тях за съгласуване с УО - предварителен контрол от УО/.
6. Сключване на Договор с избраният изпълнител.
7. Доставка на оборудването. Съответният актив е доставен, инсталиран, тестван и въведен в експлоатация, проведено обучение, използва се на определеното място за целите на предложението за изпълнение на инвестиция. Съответните активи отговарят на Договора за безвъзмездна финансова помощ с "АТЛАНТА" ЕООД и Договора с изпълнителят.
Всичко изпълнено и доставено ще бъде придружено със съответните технически и финансови документи, съгласно Договорът за доставка.
При изпълнение на мерките по видимост, прозрачност и комуникация на Европейския съюз (ЕС), при визуализацията на дейностите по проекта, "АТЛАНТА" ЕООД , задължително ще спазва изискванията на НАРЪЧНИК ЗА ВИЗУАЛИЗАЦИЯ НА ПОДКРЕПАТА ОТ ЕС, 2021-2027, както и всички иструкции и документи свързани с това, като разходите ще бъдат за сметка на дружеството.
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Документи - ПП_03-10.10.2025 |
ПП - ДМА - Атланта.rar Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА - Автоматизирана линия за настилане и кроене при производството на тапицирани мебели - 1 брой | 1 |
