Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

СВЕМАР КОНСУЛТ ООД
ЕИК
148032652
Дейности свързани с осигуряване на информираност и публичност
Доставка
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
511.29
22.12.2016
23.12.2016
1.	Изработка на информационна табела – 1 брой, с размери 70/100 см, изработена от подходящ материал, устойчив на неблагоприятни атмосферни условия;
2.	Изработка на самозалепващи се стикери, предназначени за постоянно поставяне върху доставеното оборудване (6 броя преносими компютри и 1 лек автомобил) – 7 броя, пълноцветен печат, изработени от подходящ материал, устойчив на неблагоприятни атмосферни условия;
3.   Публикация на две информационни карета в местен вестник в началото и в края на проекта – 2 броя.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
публично съобщение

Ценово съобщение-публичност.doc

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Дейности свързани с осигуряване на информираност и публичност 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.