МАРТЕН ПРОДЖЕКТ КЪМПАНИ-МРС
Булстат
175368540
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на:
Обособена позиция № 1 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Графична работна станция комплект с 2 броя монитори – 7 броя; Графична работна станция комплект с 1 брой монитор – 1 брой и Сървър – 1 брой
Обособена позиция № 2 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Преносим компютър – 2 броя и Графичен таблет с дисплей – 1 брой
Обособена позиция № 3 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Интерактивен дисплей – вид 1 – 1 брой; Интерактивен дисплей – вид 2 – 1 брой и Комплект за виртуална реалност – 1 брой
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
54 292.00
21.07.2025
28.07.2025
За провеждане на процедурата ще бъде подготвена тръжна документация /публична покана, технически спецификации/техническо задание, изисквания към офертите, критерий за оценка, образец на оферта, проект на договор/ съгласно изискванията на действащия нормативен документ- ЗУСЕФСУ и изискванията на Ръководството за изпълнение на договори за безвъзмездна помощ за провеждане на процедура "Избор с публична покана".
Провеждането на процедурата включва следните стъпки:
Изготвяне на документация за участие в процедурата, съгласно съответните образци на документи в Ръководството за изпълнение.
Изготвяне на проектна заповед/решение за назначаване на оценители и резервни оценители за разглеждане, оценка и класиране на оферти за провеждането на съответната процедура за определяне на изпълнител.
-Публикуване на Публичната покана в информационната система ИСУН 2020
Отваряне и оценка на офертите.
Изготвяне и подписване на протокол от дейността на оценителите, съдържащ класиране на кандидатите и утвърден от Бенефициента.
Писмено уведомяване на всички кандидати след утвърждаването на протокола, като на първия класиран кандидат едновременно се изпраща и покана за сключване на договор, с изискване на документите за липса на обстоятелствата по чл.53, ал.2 от ЗУСЕФСУ
Извършване на проверка за липса на обстоятелства по чл.53,ал.2 от ЗУСЕФСУ
Подписване на договор с избрания изпълнител.
Изпращане до УО на копие на сключения договор, приложенията към него, както и цялата документация по проведения избор на изпълнител.
Започване на изпълнение на договора с избрания изпълнител.
Изборът на изпълнител ще се осъществява при спазването на следните принципи: публичност и прозрачност, свобода и лоялна конкуренция, равнопоставеност и недопускане на дискриминация. Доставката на оборудването ще бъде извършена в договорения срок, като при получаването му ще бъде подписан приемо-предавателен протокол.
Процедурата предвижда обособени позиции, тъй като:
За Обособена позиция № 1
• Включените продукти представляват основна изчислителна инфраструктура за архитектурната, проектантската и визуализационната дейност на дружеството.
• Сървърът и работните станции са технологично взаимосвързани – изискват съвместимост на мрежово, хардуерно и системно ниво (локален обмен на данни, проекти, рендеринг, управление на файлове).
• Доставчикът следва да гарантира съвместимост между сървъра и графичните станции, както и да осигури обща конфигурация и монтаж.
• Групирането на тези елементи в една позиция цели оптимизация на инсталацията, сигурност в съвместимостта и отговорно гаранционно обслужване от един изпълнител.
За Обособена позиция № 2 :
• Това оборудване е предназначено за мобилна проектантска и клиентска работа – извън офиса, при посещения на място или на терен.
• Включените продукти са различни от основната стационарна инфраструктура и не изискват технологична свързаност със сървъра или графичните станции.
• Преносимите компютри и графичният таблет работят като автономни устройства, ориентирани към презентации, скици, бързи корекции и клиентска комуникация.
• Те са специализиран мобилен комплект, който логично формира отделна група по предназначение и потребление.
За Обособена позиция № 3:
• Позицията обхваща презентационно оборудване, предназначено за визуализация на проектите пред клиенти – както в офис среда, така и в интерактивни демонстрации.
• Дисплеите и VR комплектът работят в комбинация за интерактивно представяне на архитектурни проекти в 3D среда, включително чрез виртуални обиколки.
• Това оборудване има специфични технически изисквания за визуална резолюция, рефреш рейт, съвместимост с VR съдържание, и поради това следва да се възложи на доставчик с опит в AV (audiovisual) системи.
• Групирането осигурява възможност за интегрирано инсталиране и тестване, както и единна гаранционна поддръжка.
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Тръжна процедура |
Тръжна процедура.zip Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на: Обособена позиция № 1 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Графична работна станция комплект с 2 броя монитори – 7 броя; Графична работна станция комплект с 1 брой монитор – 1 брой и Сървър – 1 брой | 3 |
| Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на: Обособена позиция № 2 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Преносим компютър – 2 броя и Графичен таблет с дисплей – 1 брой | 2 |
| Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на: Обособена позиция № 3 Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на Интерактивен дисплей – вид 1 – 1 брой; Интерактивен дисплей – вид 2 – 1 брой и Комплект за виртуална реалност – 1 брой | 1 |
