Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

ДТК ООД
ЕИК
102074042
Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на производствено оборудване за сладкарски цех по обособени позиции:
Обособана позиция 1: Сладкарско оборудване
Обособена позиция 2: Хладилно оборудване 
Обособена позиция 3: Оборудване за миене на съдове
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
103 980.00
17.07.2025
24.07.2025
За закупуване на предвидените в настоящия проект ДМА в рамките на Дейност 1 и съгласно критериите за размер на извършената доставка, ДТК ООД прилага процедура за избор на изпълнител „Избор с публична покана“, съгласно условията и реда, предвидени в „Избор с публична покана“ по чл. 50, ал.1 от ЗУСЕФСУ и ПМС 4/11.01.2024 г. 
Индикативната стойност на процедурата е в размер на 103 980 лв. (бюджетни пера от 1.1. до 1.14 и от 2.1 до 2.2 съгласно т. 7 „Бюджет”). 
Процедурата е обявена през втория месец от изпълнение на проекта и е с предмет: Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на производствено оборудване за сладкарски цех по обособени позиции:

Обособена позиция 1: Сладкарско оборудване. Включва бюджетни подпера 1.1, 1.2, 1.3, 1.9, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14 и 2.2 съгласно т.7 „Бюджет”, както следва:
- Разходи за закупуване на Електрически сладкарски конвектомат-1 бр.
- Разходи за закупуване на Миксер планетарен 10л. - 1 бр.
- Разходи за закупуване на Планетарен миксер 60 л. - 1 бр.
- Разходи за закупуване на Стелаж за инвентар - 2 бр.
- Разходи за закупуване на Котлон, газов с две горелки и база с долен плот- 1 бр.
- Разходи за закупуване на Двойна китара - 1 бр.
- Разходи за закупуване на Машина за тарталети - 1 бр. 
- Разходи за закупуване на Кухненски помощник - 1 бр.
- Разходи за закупуване на Въздушна четка с компресор-1 бр.
Прогнозна стойност на обособена позиция 1: 71 570.00 лв.

Обособена позиция 2: Хладилно оборудване. Включва бюджетни подпера 1.4, 1.5, 1.6, 1.7 съгласно т.7 „Бюджет”, както следва:
- Разходи за закупуване на Хладилна витрина с 2 плъзгащи врати - 2 бр.
- Разходи за закупуване на Фризер неръждаем - 2 бр.
- Разходи за закупуване на Фризерна ракла - 1 бр.
- Разходи за закупуване на Професионален хладилник - 1 бр.
Прогнозна стойност на обособена позиция 2: 20 800.00 лв.

Обособена позиция 3: Оборудване за миене на съдове. Включва бюджетни подпера 1.8, 1.10, 2.1 съгласно т.7 „Бюджет”, както следва:
- Разходи за закупуване на Съдомиялна за кухненски съдове - 1 бр.
- Разходи за закупуване на Мивка кухненска - 1 бр.
- Разходи за закупуване на Душ със смесителна батерия и чучур - 1 бр.
Прогнозна стойност на обособена позиция 3: 11 610.00 лв.

Критериите за избор, методиката за оценка и начините на плащане към потенциалните доставчици и сроковете на доставка са регламентирани в публичната покана. Отношенията с избраните изпълнители ще бъдат регламентирани в договор, където ще бъдат описани всички права и задължения на страните. Определянето на изпълнители ще се осъществява при стриктното спазване на следните принципи: 
- публичност и прозрачност; 
- свободна и лоялна конкуренция; 
- равнопоставеност и недопускане на дискриминация. 
Равното третиране на кандидатите ще бъде осигурено чрез определяне в тръжната документация на ясни условия, даващи възможност на най-широк кръг от кандидати да участват в процедурата за определяне на изпълнител. За всички доставки и услуги, извършени по договора за безвъзмездна помощ, финансиран от ЕС, във всички обяви, публикации, изработени материали и др., свързани с проекта, ДТК ООД ще прилага съответните мерки за публичност и комуникация като ще оповестява съфинансирането, предоставяно от Европейския съюз по Програма „КОНКУРЕНТОСПОСОБНОСТ И ИНОВАЦИИ В ПРЕДПРИЯТИЯТА“ 2021-2027 г. съгласно изискванията на и разпоредбите на Приложение IX от Регламент (ЕС) 2021/1060. 
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Документи към Обособена позиция 1

Документи към Обособена позиция 1.rar

Свали
Документи към Обособена позиция 2

Документи към Обособена позиция 2.rar

Свали
Документи към Обособена позиция 3

Документи към Обособена позиция 3.rar

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Обособена позиция 1: Сладкарско оборудване 2
Обособена позиция 2: Хладилно оборудване 2
Обособена пизиция 3: Оборудване за миене на съдове 2
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.