Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

ФОНДАЦИЯ ОТВОРЕНА ДЛАН
ЕИК
176874569
Осигуряване на транспорт, настаняване и хранене за изпълнение на дейностите по проект „Romulensis/ Малва и Изгубеният войник: жива памет на крепостта Ромула Малва“, финансиран от Европейския съюз чрез инструмента Следващо ПоколениеЕС (NextGenerationEU)
Услуга
ПМС
Избор с публична покана
3 331.90
14.01.2026
22.01.2026
Услугата ще включва:
1.	Транспорт на 8 участници по маршрут: гр. Никопол – гр. Плевен – гр. Никопол.
2.	Транспорт на 8 участници по маршрут: гр. Плевен – гр. Ловеч – гр. Плевен.
3.	Товарен транспорт на носии и музикални инструменти по маршрут: Добрословени (Румъния) – Плевен (България) – Добрословени (Румъния).
4.	Товарен транспорт на носии и музикални инструменти по маршрут: гр. Плевен – гр. Ловеч – гр. Плевен.
5.     Транспорт на организирана публика по маршрут: общ. Долна Митрополия, с. Подем / общ. Плевен, с. Бохот – Плевен – Подем /Бохот.
6.	Транспорт на организирана публика по маршрут:  общ. Долна Митрополия, с. Подем / общ. Плевен, с. Бохот – Ловеч – Подем /Бохот.
7.	Осигуряване на нощувки за групата Romula Malva в Плевен (3 нощувки, хотел минимум 3 звезди, включена закуска).
8.	Осигуряване на обяд и вечеря за групата Romula Malva (обяд и вечеря за 8 човека за период от 4 дни).
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Тръжна документация за публикуване

Тръжна документация за публикуване.rar

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Осигуряване на транспорт, настаняване и хранене за изпълнение на дейностите по проект „Romulensis/ Малва и Изгубеният войник: жива памет на крепостта Ромула Малва“, финансиран от Европейския съюз чрез инструмента Следващо ПоколениеЕС (NextGenerationEU) 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.