Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

ДЕЗАРТ ЕООД
ЕИК
112609750
"Извършване на изследвания, изпитвания, измервания, валидиране и проектиране, необходими за разработването на продуктова иновация "Комбинирана 5 осна машина с ЦПУ за 3D принтиране и фрезоване на метал"
Услуга
ПМС
Избор с публична покана
166 964.92
28.01.2026
05.02.2026
Провеждане на процедура за избор на изпълнител на дейност: "Извършване на изследвания, изпитвания, измервания, валидиране и проектиране, необходими за разработването на продуктова иновация "Комбинирана 5 осна машина с ЦПУ за 3D принтиране и фрезоване на метал". 
Като крайна цел, Дезарт ЕООД трябва да получи ръководство, 3D чертежи и цялата необходима документация, нужна за производството на "Комбинирана 5 осна машина с ЦПУ за 3D принтиране и фрезоване на метал". 
Всички изследвания, изпитвания, измервания, валидиране и проектиране, необходими за разработването на продуктовата иновация да се извършат в софтуерна среда. 
Технологията следва да бъде демонстрирана в релевантна среда, в конкретния случай чрез софтуерна симулация /FЕА – Finitе Element Analysis/, чрез която да бъде постигнато ниво на технологична готовност TRL 6 – технология, демонстрирана в релевантна среда.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Документи за Тръжна процедура. Дезарт ЕООД - 1.001

Тръжна процедура-Дезарт ЕООД- 1.001.zip

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Извършване на изследвания, изпитвания, измервания, валидиране и проектиране, необходими за разработването на продуктова иновация "Комбинирана 5 осна машина с ЦПУ за 3D принтиране и фрезоване на метал" 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.