Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

"СЛИВЕН-НЕТ" ООД
ЕИК
119547949
Събиране на ценови предложения и избор на изпълнител за доставка на оборудване със седем обособени позиции по проект BG05M9OP001-1.003-0107 Създаване на устойчиви нови работни места за по-добро бъдеще в "СЛИВЕН-НЕТ" ООД
Доставка
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
8 180.67
27.03.2017
28.03.2017
В рамките на процедурата ще се избере изпълнител за доставка на описаното в проекта оборудване на стойност 16 000 лв. Процедурата ще се проведе при обявяване на обособени позиции, за да се предостави възможност за участие на възможно по-голям брой участници. Процедурата за избор на изпълнител е със следните обособени позиции:

Обособена позиция 1. Доставка на: Лаптоп 2 бр. 
Обособена позиция 2. Доставка на: Настолен компютър с клавиатура и мишка 2 бр.
Обособена позиция 3. Доставка на: Монитор 2 бр. 
Обособена позиция 4. Доставка на: Офис стол 1 бр. 
Обособена позиция 5. Доставка на: Бюро 1 бр. 
Обособена позиция 6. Доставка на: Сървър 1 бр. 
Обособена позиция 7. Доставка на: UPS 1 бр.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Съобщение за набиране на ценови предложения и Техническа спецификация

Съобщение за набиране на ценови предложения и техническа спецификация.pdf

Свали
Договор

Договор.pdf

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Лаптоп 2 бр. 2
Настолен компютър с клавиатура и мишка 2 бр. 2
Монитор 2 бр. 2
Офис стол 1 бр. 2
Бюро 1 бр. 2
Сървър 1 бр. 2
UPS 1 бр. 2
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.