Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

МИНЕРАЛНА ВОДА ЕООД
ЕИК
200710461
Избор на изпълнител за дизайн и изработка на информационни материали
Услуга
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
0.00
21.09.2016
Във връзка с изпълнението на проект с наименование: „Осигуряване на заетост на седем безработни и/или неактивни лица”, за който е сключен договор за безвъзмездна финансова помощ №BG05M9OP001-1.003-1364-C01 по процедура BG05M9OP001-1.003 „Ново работномясто 2015” на Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси” 2014–2020 г., фирма „Минерална вода” ЕООД публикува съобщение за набиране на ценови предложения за дизайн и изработка на информационни материали, при следните условия на изпълнение:

Описание на услугата: Дизайн и изработка на информационни материали:
1) Дизайн и изработка на плакати - 10 броя
Спецификация: формат А2, пълноцветен печат (4+0) 

2) Дизайн и изработка на стикери - 10 броя 
Спецификация: 6 бр. стикери с размер 14х10 см и 4 бр. стикери с размер 29х20 см; материал PVC, пълноцветен печат (4+0). 

3) Дизайн и изработка на информационни брошури - 500 броя
Спецификация: пълноцветен печат. 

Допълнителни условия:
- Ценовите предложения се подават електронно на страницата на Информационната система за управление и наблюдение на средствата от ЕС в България 2020 – ИСУН 2020 в раздел Е-тръжни процедури
- Всеки кандидат има право да представи само една оферта.
- Ценовите предложения се изготвят на български език, в български  лева и в тях се описва ДДС.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Съобщение за набиране на ценови предложения за дизайн и изработка на информационни материали

Saobshtenie_cenovi_oferti-informacionni_materiali.pdf

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Дизайн и изработка на информационни материали 9
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.