Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

Смарт Хоум Сис ООД
ЕИК
202977153
Процедура 1 - Доставка на студийна снимачна техника,  техника за миксиране и бекъп и оборудване мобилност 
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
67 438.84
19.11.2025
26.11.2025
По процедурата се предвижда да се достави следната техника:

В обособена позиция (ОП1): Студийна снимачна техника
- Студийни камери - 3 бр
- Специализирани стативи за студийни камери - 3 бр.
- Обективи за студийни камери - 3 бр.
- Зуум и фокус контролер за студийна камера - 1 бр.

Прогнозна цена на обособена позиция (ОП1): 26 219.13 лв.

В обособена позиция (ОП2): Техника за миксиране и бекъп
- Превключвател за продукция с вграден контролен панел и памет - 1 бр.
- Видео рекордер за съхранение на записите - 1 бр.

Прогнозна цена на обособена позиция (ОП2) : 14 130.63 лв.

В обособена позиция (ОП3): Оборудване за мобилност
- Комплект видео камера за мобилно заснемане - 1 бр.
- Обектив за камера за мобилно заснемане стандартен - 1 бр.
- Обектив за камера за мобилно заснемане широкоъгълен  - 1 бр.
- Видео статив за камера за мобилно заснемане - 1 бр.
- Карта памет за камера мобилно заснемане - 1 бр.
- Комплект от стабилизатор тип Гимбал и двойна ръкохватка - 1 бр. 
- Комплект Фотоапарат DSLR с компоненти - 1 бр.
- Обектив за DSLR камера - 1 бр.

Прогнозна цена на обособената позиция (ОП3): 27 089.08 лв.

Процедурата 1 за избор на изпълнител "Доставка на оборудване за изпълнение на проект Договор № BG16RFPR001-1.004-1420-C01 „Подобряване на качеството и вида на предоставяните услуги в предприятие за дигитална и мултимедийни рекламни дейности“ e разработена в съответствие с изискванията на Постановление № 4 на Министерския съвет от 11 януари 2024 г.
При разработването на процедурата са взети предвид всички функционални връзки и зависимости между стоки и услуги за същите или сходни нужди, като се спазва изричното правило, че не се допуска разделяне на предмета на възлагане с цел заобикаляне на прилагането на процедурата за избор на изпълнител с публична покана, както е уредено в постановлението . 
При планиране на предмета са идентифицирани и отчетени всички функционални връзки и зависимости между стоки и услуги за сходни потребности, като се прилага правилото „не се използват стоки и услуги за същите нужди“ и се избягва функционално припокриване или изкуствено разделяне на еднородни потребности, за да се гарантира реална конкуренция . Процедурата е с публична покана и  определен критерия за възлагане според най-ниска цена. В заключение, предметът е структуриран така, че с да обслужва самостоятелна функционална потребност.
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
ДОКУМЕНТИ ЗА КАДИДАТСТВАНЕ ПО ПРОЦЕДУРАТА

Процедура-1.rar

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
ОП 1 Студийна снимачна техника 1
ОП 2 Техника за миксиране и бекъп 1
ОП 3 Оборудване за мобилност 1
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.