А С И ООД
ЕИК
114046891
„Информираност и публичност”
Услуга
ПМС
Избор без провеждане на процедура (по указание на УО)
485.73
13.09.2016
Във връзка с oсъществяване на контрол по представен график за избор на изпълнители по реда на гл.4 от ЗУСЕСИФ по проект № BG05M9OP001-1.003-0285-C01 “Наемане на нови служители във фирма '' Аси'' ООД и повишаване на тяхната компетентност’’, финансиран по ОП РЧР 2014-2020 г. и на основание чл.2, ал.7 от Постановление №160 на Министерски съвет от 2016 г., „Аси” ООД обявява, че набира ценови предложения за осигуряване на изпълнител за позицията: „Информираност и публичност” при следните условия на изпъление.
1. Описание на услугата
Настоящата услуга е необходима за изпълнение на дейност „Информираност и публичност”. Основната цел на дейността е осигуряване на информираност на обществеността по отношение на проекта, източниците на финансиране, бюджета, предвидените в него дейности и резултати, ЕСФ и ЕС, както и съблюдаване на изискванията на ЕС по отношение визуализацията на проекти, финансирани от Европейския съюз. Целта на комплекса от информационни мерки е свързана и с мотивирането и привличането в максимална степен на всички заинтересовани страни в постигането на планираните резултати. Дейността ще допринесе за изграждане на позитивен имидж на проекта и огласяване на финансовия принос на ЕС за постигане на проектните резултати.
Услугата включва:
- дизайн, изработка и доставка на 1 бр. информационна табела ;
- дизайн, изработка и доставка на 50 бр. информационни дипляни;
- дизайн, изработка и доставка на стикери за оборудването - 5 бр;
- публикация в пресата – 1 бр;
ДОПЪЛНИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:
Визията и дизайнът на информационните материали трябва да бъдат съобразени с изискванията, посочени в Единeн наръчник на бенефициента за прилагане на правилата за информация и комуникация 2014-2020 г.
2. Максимална стойност: Предложената цена не следва да надвишава общо 950.00 (деветстотин и петдесет) лева.
3. Планирана дата на обявяване на ценовото предложение: 12.09.2016 г.
4. Краен срок за приемане на ценови предложения: 13.09.2016 г.
5. Начин на кандидатстване: Кандидатите за изпълнение на услугата следва да представят своите ценови предложения чрез ИСУН.
Oфертите следва да бъдат подписани и подпечатани от оферента. Всеки кандидат има право да представи само една оферта. Ценовите предложения се изготвят на български език в български лева.
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| „Информираност и публичност” |
saob_ публичност.docx Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| „Информираност и публичност” | 3 |
