Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

АУТОФИКС - 2009 ЕООД
ЕИК
200780513
Доставка на бояджийско оборудване за  автомобили в две обособени позиции
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
114 000.00
06.11.2025
16.11.2025
Обособена позиция 1 : Доставка на Камера за боядисване на автомобили
В нея ще се осъществява боядисването на автомобили и детайли. Търсеният модел да се отличава с  икономия на енергия, добра филтрация, късо време за изпълнение на услугата и не на последно място качествен финиш /качествено боядисване/

Обособена позиция 2 : Доставка на Подготвителна зона с рециркулация
Тази доставка ще подобри силно екологичните резултати в процеса на боядисването. Ще се намали много времето за цялостно изпълнение на услугата, защото за подготвителните работи няма да се използва самата камера, а ще се обособи отделна зона. 

Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
Документация за публична покана

ПП-2.rar

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Доставка на Камера за боядисване на автомобили 3
Доставка на Подготвителна зона с рециркулация 3
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.