ПОАСОН ДОР ЕООД
ЕИК
130232379
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на ДМА - Термоформираща опаковъчна машина за опаковане на течни химически продукти в разтворими във вода (PVA) капсули - 1 брой
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
199 403.83
24.10.2022
31.10.2022
Ще бъде проведена процедура за избор на изпълнител „Избор с публична покана“ през първите 3 месеца от изпълнението на проекта по реда и условията на Закона за управление на средствата от Европейските структурни и инвестиционни фондове (ЗУСЕСИФ) и Постановление № 160 на Министерския съвет от 01 юли 2016 г. за определяне правилата за разглеждане и оценяване на оферти и сключването на договорите в процедурата за избор с публична покана от бенефициенти на безвъзмездна финансова помощ от Европейските структурни и инвестиционни фондове. Процедурата ще бъде осъществена при спазване принципите на равнопоставеност и недопускане на дискриминация, свободна и лоялна конкуренция, публичност и прозрачност. Видът процедура за избор на изпълнител е определен съобразно препоръките на УО. Тъй като прогнозната стойност за доставки по тази процедура, в т.ч. съфинансирането от страна на кандидата за безвъзмездна финансова помощ или бенефициента, без данък върху добавената стойност, е по-висока от 30 000 лв., ще бъде проведена процедура за определяне на изпълнител „Избор с публична покана“, съгласно чл. 50, ал. 2 от ЗУСЕСИФ.
"Поасон Дор" ЕООД планира провеждането на една процедура за доставка "Избор с Публична покана". При този вид избор право да подават оферти ще имат всички заинтересовани лица, като на кандидатите ще се даде възможност за подаване на оферти. "Поасон Дор" ЕООД ще публикува Публичната покана и цялата документация към нея в Информационната система за управление и наблюдение на средствата от ЕС в България 2020 (като едновременно с това се извършва и служебна публикация на Единния информационен портал) и ще я оповести на своя уеб-сайт. В поканата ще бъдат посочени задължителните реквизити, според изискванията на ЗУСЕСИФ. Ще бъдат публикувани още: минимални технически параметри и функционални характеристики на желаното оборудване и проект на договор. По преценка на бенефициента, в хода на подготовка на тръжната документация ще бъде избран метод за подбор на офертите – най-ниска цена или оптимално съотношение качество/цена. В случай, че бенефициентът избере втория метод за избор на изпълнител, към Публичната покана ще бъдат дефинирани избраните критерии за оценка, показателите, относителната им тежест и методика за определяне комплексна оценка на офертата. Определянето на изпълнител ще се проведе от оценителна комисия. След приключване на оценката ще бъде изготвен оценителен протокол, който ще бъде утвърден от Бенефициента, след получаване на одобрение от страна на Управляващия орган на програмата.
С избрания изпълнител ще бъде подписан договор за изпълнение.
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Публична покана |
Prilojenie 3.2_Publichna pokana PMS 160_PoassonDor.pdf Свали |
| Проект на договор |
Contract_PoassonDor.pdf Свали |
| Изисквания към офертите |
Prilojenie 3.3_Iziskvania_oferti_PMS 160.pdf Свали |
| Техническа спецификация |
Техническа спецификация.pdf Свали |
| Методика за оценка |
Prilojenie 3.6_Metodika_za_ocenka_PMS 160_PoassonDor.pdf Свали |
| Заповед за оценителна комисия |
Prilojenie 3.8_Zapoved_oceniteli_PMS 160.pdf Свали |
| Образец на оферта |
Prilojenie 3.4_Oferta_PMS 160.doc Свали |
| Декларация за кандидата |
Декларация за кандидата.doc Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на ДМА - Термоформираща опаковъчна машина за опаковане на течни химически продукти в разтворими във вода (PVA) капсули - 1 брой | 1 |
