"Върджин Аналист" ЕООД
ЕИК
204830038
"Избор на изпълнител за доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА - Изчислителна сървърна машина с допълнителен виртуализационен модул- 3 броя"
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
111 906.45
27.09.2019
04.10.2019
Настоящата процедура се възлага в изпълнение на проект BG16RFOP002-2.024-0590-C01 „Насърчаване на предприемачеството във "Върджин Аналист" ЕООД“, процедура BG16RFOP002-2.024 „Насърчаване на предприемачеството” на Оперативна програма „Иновации и конкурентоспособност” 2014-2020. В рамките на процедурата трябва да бъде осъществена доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА - Изчислителна сървърна машина с допълнителен виртуализационен модул - 3 броя. Целта е да се създадат необходимите технологични предпоставки за реализация на пазара на проектната идея, както и да бъде осигурена възможност за криптирано записване, сигурно съхранение и обработка на големи масиви данни и информация. Доставеното оборудване трябва да притежава потенциал за бъдещо надграждане, чрез създаване на изкуствен интелект, който автоматизирано, лесно и бързо да обработва събраната информация и изважда определени масиви данни, на база зададени параметри. Целта е да бъдат създадени предпоставки за устойчиво развитие на проектната идея в унисон с тенденциите и динамиката на пазара.
Да
Не
Прикачени документи
| Описание | Файл |
|---|---|
| Документация за процедура "Избор с публична покана" |
Документация_04.10.rar Свали |
| Решение за прекратяване на процедура, открита с Решение №1 от 27.09.2019 г. |
Решение за прекратяване на процедура.pdf Свали |
Разяснения
| Описание | Дата на публикуване | Файл |
|---|---|---|
| Разяснение във връзка с процедурата | 03.10.2019 |
Разяснения Върджин Аналист.pdf Свали |
Обособени позиции
| Обособена позиция | Брой подадени оферти |
|---|---|
| "Избор на изпълнител за доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на ДМА - Изчислителна сървърна машина с допълнителен виртуализационен модул- 3 броя" | 4 |
