Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

СДРУЖЕНИЕ "АУТОМОТИВ КЛЪСТЕР БЪЛГАРИЯ"
Булстат
176410056
Провеждане на тръжна процедура за избор на изпълнител за доставка на:

КИБЕР – ФИЗИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ С ИНТЕГРИРАНИ РОБОТИЗИРАНИ СИСТЕМИ съгласно приложена техническа спецификация.
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
772 805.12
07.12.2021
14.12.2021
Провеждане на тръжна процедура за избор на изпълнител за доставка на ДМА за общи (съвместни) клъстерни иновационни дейности, както следва:

Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на 1 бр. КИБЕР – ФИЗИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ С ИНТЕГРИРАНИ РОБОТИЗИРАНИ СИСТЕМИ
Да
Не

Прикачени документи

Описание Файл
тръжна документация

тръжна документация-публикувана.rar

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
Доставка на КИБЕР – ФИЗИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ С ИНТЕГРИРАНИ РОБОТИЗИРАНИ СИСТЕМИ 1
Проектът се финансира от програма „Техническа помощ” 2021-2027, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие, в изпълнение на проект BG16RFTA001-1.003-0001 „Дигитална трансформация при управлението на средствата от ЕС и от Националния план за възстановяване и устойчивост, в изпълнение на Инвестиция C10.I11 „Осигуряване на адекватна информационна и административна среда за изпълнение на Плана за възстановяване и устойчивост.