Архив на обява за събиране на оферти

В тази страница имате възможност да разгледате обявата, крайния срок и всички документи, необходими за подаването. Ако не сте достъпили системата чрез потребителски профил, функционалността за създаване на нова оферта не е достъпна. За да създадете и подадете оферта е необходимо да влезете в системата или да създадете потребителски профил от менюто "Вход"

а2ме ЕООД
Булстат
202801900
Закупуване, доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на CNC обработващ център за високопроизводителен разкрой (Nesting) с автоматично етикетиране и разтоварваща лента
Доставка
ПМС
Избор с публична покана
50 160.00
15.06.2026
23.06.2026
CNC обработващ център за високопроизводителен разкрой (Nesting) с автоматично етикетиране и разтоварваща лента  - 1 бр с максимална прогнозна стойност 50 160.00	 евро без ДДС
Да
Да

Прикачени документи

Описание Файл
Документация

Документация.rar

Свали

Обособени позиции

Обособена позиция Брой подадени оферти
CNC обработващ център за високопроизводителен разкрой (Nesting) с автоматично етикетиране и разтоварваща лента - 1 бр 0
Проектът се финансира от програма „Техническа помощ” 2021-2027, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие, в изпълнение на проект BG16RFTA001-1.003-0001 „Дигитална трансформация при управлението на средствата от ЕС и от Националния план за възстановяване и устойчивост, в изпълнение на Инвестиция C10.I11 „Осигуряване на адекватна информационна и административна среда за изпълнение на Плана за възстановяване и устойчивост.